16 თებერვლის ასტროლოგიური პროგნოზი
კუროფინანსურ საკითხებში სიფრთხილე გმართებთ - შესაძლებელია დაუგეგმავი ხარჯები. პირად ურთიერთობებში კი თბილი და გულწრფელი საუბარი ბევრ გაუგებრობას მოაგვარებს.ტყუპებიდღეს კომუნიკაცია თქვენი ძლიერი მხარეა - წარმატება შეხვედრებსა და მოლაპარაკებებში გელით. ეცადეთ, ზედმეტი დაპირებები არ გასცეთ.კირჩხიბიდღე ოჯახურ თემებსა და შინაგან სიმშვიდეზე ფოკუსირებისთვისაა. მცირე დასვენება და საყვარელ ადამიანებთან დროის გატარება ენერგიას შეგმატებთ. ლომიშესაძლოა ყურადღების ცენტრში აღმოჩნდეთ. გამოიყენეთ ეს შანსი საკუთარი იდეების წარმოსაჩენად, თუმცა კოლეგების აზრის გათვალისწინებაც არ დაგავიწყდეთ.ქალწულიდღეს დეტალებზე კონცენტრაცია წარმატებას მოგიტანთ. კარგი დროა დაგეგმვისა და დაწყებული საქმის ბოლომდე მიყვანისთვის.სასწორიურთიერთობებში ბალანსის დაცვა მთავარი ამოცანაა. მოერიდეთ დაპირისპირებას და ეცადეთ კომპრომისის გზით იმოქმედოთ.მორიელიინტუიცია გაგიმართლებთ — ენდეთ შინაგან ხმას. შესაძლებელია მნიშვნელოვანი სიახლე, რომელიც სამომავლო გეგმებს შეცვლის.მშვილდოსანიდღე იდეების განხორციელებისთვის ხელსაყრელია. მოგზაურობასთან ან სწავლასთან დაკავშირებული საკითხები დადებითად წარიმართება.თხის რქაკარიერულ სფეროში პასუხისმგებლობა იზრდება. მოთმინება და დისციპლინა დაგეხმარებათ სასურველი შედეგის მიღწევაში.მერწყულიახალი ნაცნობობა საინტერესო პერსპექტივას გაგიხსნით. არ შეგეშინდეთ განსხვავებული ხედვების გამოხატვის. თევზებიემოციურად მგრძნობიარე დღეა - ეცადეთ ნეგატიური ფონისგან თავი დაიცვათ. შემოქმედებითი საქმიანობა განწყობას გაგიუმჯობესებთ.